Kapat
2017 Yılının En Kaliteli Ücretsiz Wordpress Temaları.
Wordpress 110 0

2017 Yılının En Kaliteli Ücretsiz WordPress Temaları.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 2017 yılının en dikkat çeken en iyi özelliklere sahip ve üstelik ücretsiz olan temalarını paylaşacağım tabi ki paylaşacağım her temayı beğenmeye bilirsiniz genel olarak kullanıcılar tarafından ücretsiz temalar amatörlerin hazırladığı hatalı temalar olarak söyleniyor gelin görün ki ücretsiz temalarda en az ücretli temalar kadar sağlam ve kaliteli olabiliyor siz doğru seçimi yaparsanız eğer tam istediğiniz gibi bir temaya sahip olabilirsiniz işte binlerce tema arasından sizlere sunduğum temalar.

Sıralama rastgeledir.

1. Gadgetry Ücretsiz WordPress Teması

gadgetry

Gadgetry teması en başta responsive tasarımı olmakla beraber renk seçimleri ve sayfa şablonlarını değiştirme imkanı veriyor HTML 5 animasyonlu slidera sahip bu temanın yönetim paneli de bulunmaktadır.

DEMO                     İNDİR

2. Colormag Ücretsiz WordPress Teması

colormag

Colormag teması bana göre daha çok teknoloji sitelerinde kullanılabilecek ücretsiz ve kaliteli bir temadır.

Temanın Özellikleri: 

  • İçerik Slider Özelliği
  • 8 Özel Widget
  • Özel Menü Oluşturma Özelliği
  • Sosyal Medya Simgeleri
  • Özel Logo ve Başlık Özelliği
  • Sınırsız Renk Seçme Özelliği…

DEMO                    İNDİR

3. Glades Ücretsiz WordPress Teması

Glades

Glades, yerel bir haber veya herhangi bir içeriğe odaklanmış web sitesi için modern bir Dergi Temasıdır. Öne çıkan içerik alanının ve dergi stili ana sayfanın kurulumu süper hızlı, esnek ve kolaydır.

DEMO                    İNDİR

4. MH Purity lite Ücretsiz WordPress Teması

MH Purity lite

MH Cicero lite, modern ve düz bloglar veya web siteleri için uygun bir temadır. Eğer daha fazla özelliğe ihtiyacım var diyorsanız temanın ücretli sürümüne geçebilirsiniz.

Okumak İstermisin:   DİSQUS Nedir? Ne İçin Kullanılır?

DEMO                    İNDİR

5. eStore Ücretsiz WordPress Teması

eStore

eStore temasını ücretsiz olarak iki ayrı şablon ile kullanabilirsiniz isterseniz magazin teması olarak isterseniz de mağaza teması olarak kullanabilirsiniz temanın genel olarak özellikleri kategorilere farklı renkler verebilme, slider, çok dilli yönetim için wpml desteği, özel css desteğidir.

DEMO                    İNDİR

6. JustWrite Ücretsiz WordPress Teması

JustWrite

140.000’den fazla indirilen JustWrite ücretsiz wordpress teması Twitter bileşeni, ikinci menü, sayfa ön yükleme özelliği ve reklam bileşenleri özellikleri sahip tabi ki bu ücretsiz sürümü için geçerli tema gayet güzel ücretsiz sürümü ile de güzel kullanılır fakat bu özellikler bana yetmedi derseniz ücretli sürümüne geçebilirsiniz.

DEMO                    İNDİR

7. Courage Ücretsiz WordPress Teması

Courage

Courage, kişisel blog, dergi veya haber web sitenizi bugün başlatmanın harika bir yoludur. Tema süper kullanımı kolaydır ve her cihazda müthiş görünür.

DEMO                    İNDİR

8. Editorial Ücretsiz WordPress Teması

Editorial

Responsive tasarımı ile görünümü ile ücretsiz ve muhteşem bir magazin temasıdır. 2017 çıkışlı Editorial teması göründüğünü veren ücretsiz bir wordpress temasıdır.

DEMO                    İNDİR

9. Mesocolumn Ücretsiz WordPress Teması

Mesocolumn

BuddyPress, BBPress ve WooCommers desteği bulunan bu renagrenk tema responsive özelliği ilede müthiş ve ücretsiz bir wordpress temasıdır. Genel olarak teknoloji sitelerinde kullanıla bilecek olan tema 700’den fazla Google Fontu seçmenize imkan vermekte ve menüleriniz, sidebarlar, footer ve linkler için de sınırsız renk seçeneği sunmakta.

Okumak İstermisin:   Wordpress Nedir? Ne İşe Yarar?

DEMO                    İNDİR

10. Hueman Ücretsiz WordPress Teması

Hueman

Bu temanın kendine has bir tarzı bulunmakta ve kendini bu listeye kabul ettirmiş Hueman teması temiz bir yapıya ve kendine ait bir düzene sahiptir. Pek çok amaçla kullanabileceğiniz bir temadır.

DEMO                    İNDİR

Sorularınızı, temalar hakkındaki görüşlerinizi  ve beklentilerinizi bana yorum olarak iletebilirsiniz.

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir