Kapat
Wordpress Hosting Mi Linux Hosting Mi Farkları Nelerdir
WebMaster 1.043 0

WordPress Hosting Mi? Linux Hosting Mi? Farkları Nelerdir?

Aklıma takıldı düşünmeye başladım hem linux hosting satıyorlar hemde wordpress hosting peki neden böyle bir şey yapıyorlar diye düşünmeye başladım bende wordpress hosting nedir?, wordpress hosting mi? linux hosting mi? araştırdım ve sizler için hangisini seçmeliyiz wordpress hosting nedir? linux hosting ile arasındaki farklar nelerdir sizler için derledim umarım yararlı olur.

WordPress Hosting Nedir?

wordpress hosting

Aslında linux hostingden pek bir farkı olmayan aslında pazarlama stratejisi olanarak kullanılmaktadır. Genel olarak özellikleri linux hostingden farkları ise wordpress hazır bir şekilde kurulu gelir ve tam olarak wordpress için ayarlanmış hosting modelidir mesela wordpress için bir ayarlama yapacağınızda hatalar alma ihtimaliniz olabilir çalıştığınız firmanın kalitesine bağlı tabi bu bu yüzen veridyen internet çözümleri ile çalışıyorum zaten. Yani wordpress hosting ise tamamen wordpress için optimize edilmiş wordpress için ayarlanmış bir hosting modelidir.

He unutmadan söyleyeyim bazı firmalar ne yapıyormuş biliyor musunuz adını wordpress hosting koyuyormuş hiç bir ayarlamayı yapmıyormuş sadece satış için yani seçeceğiniz firmayı iyi tercih edin benim önerim veridyen internet hizmetleri he veridyenden başka önerilerim yok mu var onlara da bu makalemden ulaşabilirsiniz. 2017’nin En Kaliteli Türk Hosting Firmaları

Peki Linux Hosting Mi? WordPress Hosting Mi?

wordpress hosting mi linux hosting mi

Yani çoğu kişi wordpress için wordpress hosting kullanmanızı tavsiye eder yani tamam mantıken wordpress hosting çünkü tamamen wordpress için ayarlanmış bir hosting yani eğer gerçekten wordpress hosting satan bir firma ise özel cache servisi var ise SDD diskte ise wordpress hostingi tercih edin şahsen ben normal linux hosting kullanıyorum.

Okumak İstermisin:   Blog Açma Rehberi - Wordpress Kurulumu

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir