Kapat
Şık Kaliteli Ve Ücretsiz Blogger Temaları 2017
Blogger 1.470 0

Şık Kaliteli Ve Ücretsiz Blogger Temaları 2017

Aslına bu içeriği paylaşmıştım çokta ilgi görmüştü ama bir kaç aksaklılar yaşayınca eski yedeklerden birini yükledim dolayısıyla bu içerikte gitmiş oldu şimdi tekrar daha güzel temalar ile sizler için bu içeriği hazırladım umarım beğenirsiniz.

Makale sürekli olarak Şık Kaliteli Ve Ücretsiz Blogger Temaları adı altında güncellenecektir.

Son güncelleme 25 Kasım 2017

1)NewsFlash Blogger Teknoloji Teması

NewsFlash Blogger Teknoloji Teması

Haber blogları, teknoloji bloglar, çok amaçlı blog, niş bloglar, etkinlik blogları, yemek, tarifi, seyahat, spor ve daha bir çok blog türü için uygun hızlı ve güzel bir tema.

İndir / Demo

2)TechWorld Blogger Responsive Teknoloji Teması

TechWorld Blogger Teknoloji Teması

Responsive özelliği bir yana sade ve hızlı olmasa bir yana slider bölümü, arka plan alanı, Tekoloji, haber ve magazin blogları için uygun SEO uyumlu muhteşem bir blogger teması.

İndir / Demo

3)Sora Seven Blogger Magazin Teması

Sora Seven Magazin Teması

Sora yine yapmış diyecekseniz arkadaşlar ama cidden de yapmamış mı 100% responsive bir tasarıma sahip SEO uyumlu trendlere uygun teknoloji,haber ve magazin blogları için uygun blogger teması ve ücretsiz.

İndir / Demo

4)Sora Red Blogger Magazin Teması

Sora Red Magazi Teması

Evet yine soranın çok güzel temalarında birisi fonksiyonel ve güzel tasarıma sahip olmasının yanında responsive tasarım ve SEO uyumluluğu olan temanın diğer özellikleri hazır reklam alanları bulundurur bütün ekran boyutlarına uyum sağlar ve güzel şık bir tasarıma sahiptir sora yine yapmış ;D.

İndir / Demo

5)Sora Dzine Blogger Teması

Sora Dzine Blogger Teması

Evet gene bir sora blogger teması çünkü adamlar güzel tema yapıyorlar paylaşmamak elde değil ki. Neredeyse her türlü blog için tercih edilebilecek olan bir tema mobil uyumlu ve SEO açısından güzel bir tema açılır menü sosya sayfa iconları ve bir çok başka özelliğe sahip bir tema.

Okumak İstermisin:   Wordpress Mi Blogger Mı Hangisini Kullanmalıyım?

İndir / Demo

6)Sora Addiction Kişisel Blogger Teması

Sora Addiction Kişisel Blogger Teması

Kişisel bir blogamı sahipsin o zaman bu temayı kesinlikle kaçırma şık kaliteli ve ücretsiz blogger temaları adlı makalemde belkide en güzel şık kaliteli ve üstelik ücretsiz olan tema bu tema. Özelliklerine gelirsek SEO dan tam puan mobil uyumlu responsive tasarım ve bir kişisel blog için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün eklentiler bu güzel kaliteli üstelik ücretsiz blogger temasında.

İndir / Demo

7)Velocity Blogger Teması

Velocity Blogger Teması

Velocity blogger teması da yine daha çok kişisel bloglara hitap eden kişisel bloglar için kullanıma oldukça uygun bir blogger teması sade ve şık bir tasarıma sahip yazarak hakkında bölümü bulunan ve mobil uyumlu bllogger teması.

İndir / Demo

8)Mymag Blogger Teması

Mymag Blogger Teması

En başta haber siteleri için uygun olan Mymag Blogger Teması bence magazin ve bloglar içinde kullanıma uygun. Yazar hakkında bölümü bulunan SEO uyumu olan mobil uyumlu ve bir çok özelliğe sahip blogger teması.

İndir / Demo

9)Blogish Blogger Teması

Blogish Blogger Teması

Daha çok kişisel bloglar için uygun mobil uyumlu SEO dostu yazar hakkında bölümü gibi benzer özelliklere sahip şık kaliteli ve ücretsiz bir blogger teması.

İndir / Demo

10)Nanopress Blogger Teması

Nanopress Blogger Teması

Tüm özellikleri ile tam bir haber teması haber siteniz varsa kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Şık kaliteli ve mobil uyumlu tema haber blogları ve siteleri için oldukça uygun.

İndir / Demo

Kırık linkler var ise bana bildirmeniz yeterli görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz görüşmek üzere.

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir