Kapat
Adsense Alternatifi 13 Yayıncı Dostu Reklam Firması
Blogger 542 2

Adsense Alternatifi 13 Yayıncı Dostu Reklam Firması (Yerli/Yabancı)

Merhaba arkadaşlar bu makalemde sizlere Yerli ve Yabancı olmak üzere Adsense alternatifi olabilecek firmaları sunacağım kimisi tık başına kimisi gösterim başına kimiside ikisine de aynı anda ödeme yapmaktadır listemize geçelim.

1)AdMatic

admatic

Eğerki siteniz yüksek bir hite sahip ise kesinlikle başvurun derim 1 numaraları adsense alternatifi olan AdMatic firması 1000 gösterim başı şu kadar şekilde bir fiyat tarzı olan firma WebTekno tarafından da kullanılmakta ve adsense ile birlikte kullanıla bilmesi de onu baya bir öne çıkartmakta.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

2)Wordego

wordego

Tık başına ücret ödeyen wordego da en iyi adsense alternatifleri arasında yerini almakta adsense kadar zor bir onay süreci yoktur ama önüne gelen her siteyi de kabul etmezler kazanç miktarı 100 tl olduğunda ödeme talebi isteyebiliyorsunuz.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

3)Maxad

maxad

Maxad türkiye’nin adsense sertifikalı tek iş ortağıdır. Google Adsense Sertifikalı İş Ortağı olarak yayıncılarının adsense gelirlerini arttırmaya yardımcı olan bir firmadır ve hesabınızda 50 tl biriktiğinde ödemenizi alabilmektesiniz ödemeler her ayın 5 inde yapılmaktadır eğer tatil gününe denk gelirse 1 iş günü öncede ödemeler yapılmaktadır.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

4)AdHood

adhood

AdHood adsense alternatifleri arasında yerini almakta ve tık başına ücret ödemekte bazı forumlar ödeme yapılmıyor diye yazılar okudum ödeme alt limiti 100 tl diye biliyorum bazı kaynaklar ise ödemelerini yaptığını söylemekte lakin tam olarak net bir sonuç bulamadım sizinde kaydolmadan önce iyice bir araştırmanızı tavsiye ederim.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

5)ReklamStore

reklamstore

AdSense alternatifi reklam firmaları arasından ReklamStore, güvenilirlik açısından ve reklam tecrübesi olarak display, afiliate, native ve video reklam gibi çeşitli reklam çeşitleri ile adsense alternatifi reklam firmaları arasında yerini almakta.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Okumak İstermisin:   Makale Konusu Bulma Yöntemleri

6)AReklam

areklam

2012 yılında kurulan ve internet reklamcılığı alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Bir aralar çalıştığım bir firmaydı ve hiç sıkıntı çekmediğimi söylemek isterim. CPM, CPC, CPL, CPA, CPE gibi çeşitli reklam türlerini içerisinde barındırmakta ve büyük firmalar ile iş birliği yapmaktadır.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

7)Adnimo

adnimo

Adnimo reklam sektöründe 10 yıllık bir tecrübenin sonunda çıkan bir firmadır. Çeşitli reklam modelleri bulunmakta ve yüksek kazanç sağlamaktadır adnimo benim incelemelerim sonucunda listemde adsense alternatifleri arasında 7. sırayı almaktadır.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

8)Reklamtrk

reklamtrk

Ödemeler günlük ve kesintisiz olarak paypal hesabına yatırılmakta bir aralar bu firma ile çalışıyordum. İçerisinde çeşitli reklam modellerini barındırmaktadır kurulum başı reklamlarda ödeme alt limiti 15 tl olup popup,tıkalam ve gösterim türü reklamlar içinde ödeme alt limiti 30 tl’dir baya iyi bir firmadır.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Yabancı

1)Yllix

yllix

Bir kere kullanmıştım ödeme alt limiti 1 dolar olup paypal hesabına yatırılmakta ama genel olarak adult reklamlar gösterdiğini fark ettim kazancı boldur ama dediğim gibi genel olarak +18 reklamlar göstermekte ama bu 1 yıl öncesine kadardı şimdi dediklerine göre siteye uygun reklamlar gösterdiklerini söylemekteler.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

2)AdCash

adcash

AdSense alternatifi reklam firmaları arasında baya tercih edilen bir firmadır ve bir çok ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiyede herhangi bir yerde ofisi yoktur fakat bünyesinde bulunan Türk vatandaşları ile Türklere de teknik destek vermektedirler. Bir çok reklam formatına sahip ama Genel olarak oyun, bahis, arkadaşlık siteleri ve benzer siteler yayın yapmakta tık ve gösterim başına göre ücretlendirme oluyor.

+18 hariç hemen hemen her siteyi kabul etmekteler.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

3)CPM Fun

cpmfun

CPM Fun çoğul gösterim başına ücret ödeyen bir firmadır ve çoğul gösterim başına ücret ödeyen firmalar arasında en yüksek fiyatları sunan firmadır ödemeler her ay düzenli olarak paypal hesabına yatırılmaktadır.

Okumak İstermisin:   Backlink Nedir? Ne İşe yarar?

Siteye Gitmek İçin Tıkla

4)Popads

popads

Bir popup reklam ağıdır ve piyasadaki diğer popup reklam firmaları arasında en yüksek ve hızlı şekilde ödeme yapan bir firmadır minumum ödeme limiti 5 dolardır.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

5)Popcash

popcash

Gene bir popup reklam firmasıdır kayıt olan tüm siteleri kabul eden bir firmadır tüm ülkelerden gelen ziyaretçiler sayılmaktadır ve kazancı baya iyidir ödeme alt limiti 10 dolardır ve paypal ile ödeme yapmaktadırlar.

Siteye Gitmek İçin Tıkla

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

“Adsense Alternatifi 13 Yayıncı Dostu Reklam Firması (Yerli/Yabancı)” üzerine 2 yorum

  1. Hasan dedi ki:

    Reklamstore kesintisi %28 olmasa çok iyi.

    1. Halil Beycan dedi ki:

      kullanmadım ama olmasa daha iyi olur tabi ki 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir