Kapat
3.sezon mr.robot
Genel 15 2

Atatürk Büstlü Ve Türk Bayraklı Mr.Robot’un Sezon 3 Fragmanı

3. Sezonuna girmiş bulunmakta drama, Techno-thriller türünde olan yabancı dizi Mr.Robot’un 3. sezonuyla ilgili bir fragman daha internete düştü. Fragman’da bulunan TÜRK BAYRAĞI ve Atatürk büstü kafaları iyice karıştırdı.

30 saniyeden oluşan fragmanın 17. saniyesinde görülmekte olan geleneksel TÜRK evlerine benzeyen bir evde TÜRK BAYRAĞI, Atatürk Büstü ve Atatürk tablosu rahat bir şekilde görülebiliyor. Bu fragman 3. sezonun 2. bölümüne aittir ve fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

2017’nin ekim ayının 11’inde gösterime girmeye başlamış olan 3. sezonun TÜRK BAYRAĞI  ve Atatürk büstü ile ilgili bu sahne hakkında ülkemizde teoriler hızla artmakta ileride görürüz bakalım bu nesneler ne anlama geliyor siz ne düşünüyorsunuz yorumlarda benimle paylaşırsanız sevinirim.

Okumak İstermisin:   YGS - LYS Kalkıyor mu? Yeni Sınav Sistemi Nasıl Olacak?

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

“Atatürk Büstlü Ve Türk Bayraklı Mr.Robot’un Sezon 3 Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Dağınık Anne dedi ki:

    Çok merak ettim olayı bize nasıl bağlayacaklar? Zaten 3.sezonu 4 gözle bekliyorduk! Umarım negatif bir yorum yapmamışlardır 🙂

    1. Halil Beycan dedi ki:

      Umarım öyle olur bizde merak içerisindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir