Kapat
anket
İnternetten Para Kazanma 53 0

Güvenilir Anket Doldurma Siteleri (Güncel 2017)

İnternetten para kazanmanın bir yolu da anket doldurarak para kazanmaktır. Bu makalemde güvenilir anket doldurma sitelerinden bahsedeceğim.

1. Napolyon

Napolyon sitesine ücretsiz üye olarak Napolyon üzerinden anket doldurarak, kampanyaları arkadaşlarınızla paylaşarak ve yeni üye getirerek NAP puan toplarsınız bu NAP puanlar ile hediye çeki, indirim kuponlar alabilir ve NAP puanları ayrıca harcayabilirsiniz.

https://www.napolyon.com/

2. Globaltestmarket

Globaltestmarket üzerinden anket doldurarak ek gelir elde edebilirsiniz diğer anket siteleri ile aynı mantıkla çalışmaktadır.

https://www.globaltestmarket.com/,

3. Toluna

E-posta veya facebook üzerinden kaydolarak bu sitede de diğerleri gibi anket başına ek gelir elde edebilirsiniz evde oturarak para kazanmayı kim istemez.

https://tr.toluna.com/

4. American Consumer Opinion Panel

Bu anket sitesinde ise tamamladığınız her anket için 4 veya 20 dolar arasında para kazanabilirsiniz. Çekler anketleri doldurduktan yaklaşık olarak 3-4 hafta sonra gönderilir.

https://www.acop.com/

Araştırarak bu 4 tanesine ulaştım tabi ki daha çok anket sitesi var size öncelikle bunları denemenizi tavsiye ederim diğerlerini de denemekten zarar gelmez.

Okumak İstermisin:   Blog Yazarak Para Kazanma (Güncel)

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir