Kapat
images-617621670.jpeg
İnternet 28 0

Biri Bitcoin’i Durdursun

Son zamanlarda 8 bin dolar’ı aşan kimilerine göre sadece bir sanal para birimi iken kimilerine görede gelceğin para birimi olan bitcoin son rekoru 8 bin 200 dolar’a ulaştı.

Bitcoin Nedir? Merak Ediyorsan. Bitcon Hakkında Her Şey Adlı Maklemi Okuyabilirsiniz.

Bitcoin
Geçtiğimiz zaman içerisinde bir çok yatırımcının Bitcon alternatifi olarak bilinen Bitcoin Cash’e  yönelmesi ile birlikte ciddi bir düşüş yaşayan Bitcoin yinede haftaya baya güzel bir giriş yaptı. Geçtiğimiz pazar gününde 23 bin 685 TL’ye kadar düşen Bitcoin, bu haftanın başında tekrardan güzel bir yükselişe geçti hatta eski rekoruna ulaşmakla kalmadı ve yeni bir rekora imza attı dün akşam saatlerinde Bitcoin yeni rekoru olan 8 bin 200 dolar’a ulaştı. Yeni rekoru ile en hızlı gelişen ve geleceğin para birimi olma yolunda ilerleyen tek kripto para birimi olarak tarihe geçti.

Bu yıl içinde Bitcoin adını sıkça rekorlar ile duymuşunuzdur sizce geleceğin para birimi olabilirmi yoksa sadece zamanı gelince yok olacak olan bir sanal para birimi mi yorumlara bekliyorum.


Okumak İstermisin:   Deep Web Nedir? Dark Web Nedir? Videolu Anlatım

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir