Hakkımda

Ben Halil BEYCAN 28 Mart 2000 Balıkesir  doğumluyum.

12 yaşımdayken ilk bilgisayarım oldu çok ilgimi çekti ve sürekli kurcalıyordum normal olarak bozuyordum da ve uğraşa uğraşa çözmeye çalışıyordum tabi o zamanlar internetim yoktu kasaba da bir internet kafe vardı ve sadece GTA San oynamayı biliyordum kasaba da orta okula başlayınca BT sınıfı da olduğu için internet ile iç içe oldum sürekli araştırıyordum ve öğreniyordum yıllar geçti ve liseye başladım lise 2. sınıfta programlama ile tanışınca ve internet siteleri yapımına ilgi duyunca tamamen oraya yöneldim.

Şuan blog yazarlığı ve girişimcilik ile uğraşmaktayım.

Alanımda başarılı olduğumu ve ileride daha da başarılı olacağıma inanıyorum. Tek ihtiyacım olan sizler gibi insanlarla güzel dostluklar ve hoş sohbetler içerisinde yardımlaşmak , birbirimize destek olmak.

Bundan öncesinde 3 tane internet sitesi girişiminde bulundum, ama tutmadı. Çünkü tek amacım para kazanmaktı sadece para kazanmayı hedefliyordum ama mesele para değilmiş sen işini iyi yaparsan o gelirmiş zaten onu anladım. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ünde dediği gibi “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. “ bu yüzden bende para kazanmaktan önce bir kişiye bile faydam dokunsa ben kendimi kar etmiş sayarım idealini benimsedim.

Ve şuan ki blogum da bulunan kategoriler altında elimden geldiğince açıklayıcı ve öğretici şekilde içerikler hazırlayıp insanlara yardımcı olmayı amaçlıyorum.

Günümüz dünyasında her bilginin sır gibi saklandığını var sayarsak bizlere faydalı olacak içeriklerin de sınırlı ve tam olarak öğretici şekilde olmadığını görebiliriz. Ve benim bir diğer idealim ise bilgi paylaştıkça güzeldir paylaşılmayan bir bilgi anlam taşımaz. Elon Musk’un “Siz bir gemi desiniz ve gemide delikler var gemi su alıyor ve batacak siz bunun çözümünü buldunuz gemide ki diğer insanlarlar paylaşmaz mısınız.” diyerek ten ozon tabakasındaki deliklerden bahsederek Tesla şirketini halka açık yapması gibi.

Bilgiler bana da gökten zembil ile inmiyor ben sürekli araştıran biriyim araştırdığım ve öğrendiğim bilgileri en öğretici şekilde sizlere sunmaya çalışıyorum.

Sizden istediğimde ilgili konular altından sorularınızı sormanız ve hem siz hemde bu sorunu yaşayan veya yaşaya bilecek olan başka bir kişi faydalanmış olur. İletişim formunu kullanarak istediğiniz bütün soruları sorabilir ve benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sağ tarafta bulunan facebook sayfamı beğenerek güncel yazılarıma ulaşabilirsiniz. Eğer bana destek olmak istiyorsanız AdBlock kullanıyorsanız kapatarak bana destek olabilirsiniz. Beğendiğiniz ve size faydası dokunan yazılarımı paylaşarak hem diğer insanlara fayda sağlamasını sağlayabilir hemde bana destek olabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın. Görüşmek üzere.

Halil BEYCAN