Kapat
Astral Seyahat
Genel 176 0

Ruhunu Bedenden Çıkarma (Astral Seyahat)

Ruhunu Bedenden Çıkarma (Astral Seyahat)

Merhaba ben Halil bugün çok farklı bir konu ile karşınızdayım bugün sizlere ruhunuzu bedeninizden nasıl çıkartacağınızı anlatacağım evet ve yazacaklarım gerçek kendim denedim başaramadım ama olsun belki bir daha ki sefere başarırım deneyimim makalemin sonunda hadi başlayalım.

Arkadaşlar bugün sizlere astral seyahat nedir?, nasıl yapılır?, teknikleri nelerdir?, tehlikeli midir? ve astral seyahat çıkış evresinde yaşanan belirtilerden bahsedeceğim.

Makale baya bir uzun fakat bunu deneyecek seniz makalemi sonunda kadar okumanızı tavsiye ederim.

Astral Seyahat Nedir?

as4

Astral Seyahat yani ruhumuzun bedenimizi terk ederek başka bir boyuta geçmesi olayına denir yani 5. boyut diğer bi adıyla astral boyut. Bilinçli veyahut bilinçsiz bir şekilde olan astral seyahat vardır bilinçli bir şekilde yapılan astral seyahat ile istediğiniz yere gidebilirsiniz evet dünyanın her yerine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz dünya ile kalır mı sizce uzak gezegenlere başka galaksilere bence saymakla bitmez ve astral seyahat başlangıcında kendinizi tepeden izleyebilirsiniz bu nasıl olacak diyorsanız ruhunuz bedeninizi terk ettiği için bedeniniz boş kalır ve bilinç açıktır sizde uykuda olan bedeninizi izleyebilirsiniz lakin bilinçsiz bir şekilde yapılan astral seyahat uyku anında yapılan astral seyahat’dır ve bilinçsizce yapılan astral seyahat dış uyarıcılar tarafından yarıda kesintiye uğrayabilir. Aslına hepimiz her gece astral seyahat yapmaktayız lakin bilinçsiz bir şekilde yaptığımız için uyku anında gerçekleştiği için maalesef hatırlayamıyoruz işte bizim amacımız bilinçli bir şekilde yapmak.

Kısaca:

Bedenimizden ayrılan ruhun bedenle ilişkisi kesmeden başka bir boyuta geçmesine ve vücudun dışında seyahat edebilmesi olarak da tanımlayabiliriz.

Siz hiç yüksek bir yerden düşerek uyandınız mı?

İddialara göre ruh tam uykuya dalma esnasında vücudun göbek kısmından ayrılmaya başlar. Bu esnada kalp atışları yükselir, ruh geride kalan bedenini gördüğü zaman heyecanlanır ve astral seyahat tam gerçekleşmeden geri uyanılır. Bazı durumlarda da ruhun ayrıldığı hissedilemez ve rüya şeklinde düşme yada uçma gibi fiziksel eylemlerle geri uyanılır. Yani astral seyahat, ya gerçek boyutta ya da rüya boyutunda gerçekleşebilir.

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

as5

Astral seyahate çıkabilmek için bir şeylere odaklanmamız gerekir yani gece dinlenmemiz için beynimizin bizi uykuya yöneltmesi gibi genel olarak astral seyahat yapmak için sırt üstü bir pozisyon alınır dar kıyafetler olmasın hatta mümkünse iç çamaşırı ile bu pozisyonu alın çünkü ne kadar rahat olursanız astral seyahate çıkmanız o kadar kolay olur ve şimdi sırt üstü pozisyonu aldık gözlerimizi yumduk ve bir hayal kuralım ve birazdan beynimizin bize gönderecek olduğu senaryonun yazarlığını biz yapalım ve birde şunu tavsiye edeyim bu işlere başlamadan önce duş alırsanız daha rahat ilerlersiniz.

Okumak İstermisin:   TOR Browser Nedir? TOR Ağı Nedir? Ne İşe Yarar?

beynimiz biz sırt üstü yatınca ve gözlerimizi kapatınca bizim uyumak istediğimizi düşünür ve kendini uykuya hazırlar. Aslında bir nevi beynimizi aldatmış oluruz. Bu bir şeye odaklanırsak odaklanmaktan kastım ise gözlerimizi kapalı iken gözümüzde canlandırmaktır veya bir şey düşünürsek ruhun kontrolünü beyin yerine biz ele geçirmiş oluruz.

Astral Seyahat Tehlikeli midir?

as6

Astral seyahate çıkmayı bende denedim ben başaramadım tabi bir anda odak noktamı kaybettim dikkatim dağıldı falan ama hiç bir sıkıntı yaşamadım neyse şimdiye kadar yapılan, yapılmış veya denemelerde hiç bir tehlike ile karşılaşılmamıştır. Çoğu kişi tarafından astral seyahat’ın ölümle sonuçlanabileceğini söylese dahi tam aksine yüksek güven taşıyan bir durumdur. Çünkü ölüm anı dediğimiz olay gümüş kordonu denen bağın kopması ile gerçekleşir ve gümüş kordonun kopması ancak trafik kazaları, düşmeler gibi ölümcül olan fiziksel eylemler ile gerçekleşir. Sadece ani atan kalp, yükselen kan basıncı nedeni ile hipertansiyon ve kalp hastalarına yan etkiler yapabilir ve birde psikolojik rahatsızlıklar yaratabilir çünkü cinler, ölen ruhların ve belkide daha hiç bilmediğimiz şeylerle dolu bir boyuttan bahsediyoruz.

Astral Seyahat Tekniklerinden Birisi:

as2

Sadece iki tane paylaştım makalem yeterince uzun oldu daha kendi astral seyahat deneyimimi de anlatacağım o yüzden astral seyahat tekniklerini ileri ki zamanlarda siz değerli ziyaretçilerime sunacağım.

1-) Gevşeme: Rahat bir yatak ve sessiz bir ortam seçimi yapılmalıdır. Yatağımızın karşında varsa bir tabloya yoksa herhangi sade bir yere yoğunlaşmak gerekir. Bu tablo yada herhangi bir yere sadece bakmak için değil yoğunlaşmak için bakılmalıdır. Daha sonra telkin edici “Göğsümden yukarıdaki bölüm ağırlaşıyor. Gözkapaklarım ağırlaşıyor. Gittikçe bütün bedenimin ağırlaştığını hissediyorum.” gibi cümleleride 4-5- kez tekrarladıktan sonra gözlerinizi açın. Fakat durumunuzu kesinlikle bozmayın ve yerinizden kıpırdamayın. Artık astral seyahate hazırsınız.

Okumak İstermisin:   Her Gün Tükettiğimiz 10 Popüler Gıdanın Ölümcül Dozları!

2-) Uygulama: Uygulama için sessiz ve rahat bir ortam şarttır. İlk başta ruhun seyehat edeceği yer belirlenmelidir. Bu yer bedenimizden 2 metre uzaklıkta belirgin bir yer olmalıdır. Gözlerimizi kapattığımız andaki karşımıza çıkan siyahlığa konsantre olmalıyız. Daha sonra bir gücün sizi yukarıya çekmek istediğini düşünün ve bunu gerçekten istiyerek yapın. Vücudunuzdan çıtırdamalar ve kulaklarınızdan çınlama sesleri ve kalp atışlarında hızlanma meydana gelecektir. Bundan sakın korkmayın. Bu çok doğaldır. Eğer korkunuzu yenemezseniz astral seyahati asla gerçekleştiremezsiniz.

Astral Seyahat Çıkış Sırasında Yaşanan Belirtiler:

as3
Öncelikle bedeniniz uyuşmaya başlar. Bacaklarınızın alt kısımları, bel bölgesi ve boyun kısmı uyuşmaya başlar.

Ardından avuç içleriniz uyuşur ve sanki avuçlarınız havada duruyor gibi hissedersiniz.

Aynı hissi ayak ve bacak bölgenizde de hissetmeye başlarsınız.

Uyuşmalar yaşanırken belirli çıtırdama sesleri duyabilirsiniz. Sanki kemiklerinizden gelen bir ses gibi hissedersiniz.

Çınlama ve uğultu sesleri duyarsınız. Bu sesler artmaya başlar. Sanki çok yüksek seste müzik dinledikten sonra kulaklığı çıkarmış gibi çınlama ve uyuşma hissedersiniz.

El, ayak, bacak bölgelerinizi hissetmediğinizi fark edersiniz. Sanki o bölgeleriniz yok olmuş zannedersiniz.

Gözünüzün önünde abuk subuk şekiller canlanır. Tıpkı winamp efektlerine benzeyen şekiller gelir. Sarmal şekiller, yeşil mavi şekiller gelir. Bunlar normaldir. Beyniniz sizin uyuduğunuzu düşünüp rüya hazırlamaya başlar.

Çınlama ve uğultular artar, hafiften bir titreme hissetmeye başlarsınız. Sanki yatak sallanıyor gibi hissedersiniz.

Ardından kalbinizin çok hızlı attığını hisseder ve korkarsınız. Ancak korkulacak bir şey yok çünkü atan şey kalbiniz değil faaliyeti artan kalp çakranızdır.

Bu sırada uğultu ve titreşimler aşırı şekilde artar. Rahatsız olduğunuzu hissedersiniz. Bedeninizin büyük bölümünü hissetmezsiniz.

Alnızın ortasında tatlı bir yanma hissedersiniz. Artık sona yaklaştığınızın habercisidir bu belirtiler.

Teta seviyesine geçiş yaparsınız ve felç olmuş gibi hissedersiniz. Çevrenizi duyar ancak kıpırdayamaz ve gözlerinizi açamazsınız. Panik yapmayın çünkü bedeniniz uykuya daldı fakat siz uyanıksınız.

Bu noktada belirli telkin veya teknikler uygularsınız. İpe tırmanma, uçma vs. tarzı teknikler uygularsınız ve çıkış başlar.

Okumak İstermisin:   Teknoloji Bizi Ve Dünyamızı Yok Ediyor Olabilir

Önce ayaklar, bacaklar ve bel bölgesinde hissedersiniz.

Ardından kollar, omuzlar ve en son baş bölgenizde oldukça şiddetli bir titreşim ve uğultu hissedersiniz.

Çıkış anında çığlık sesi, bebek sesi, adam/kadın sesleri duyabilirsiniz bunlar normaldir.

En son üçüncü göz bölgenizden çıkışı hissedersiniz ve sanki tüm bedeninize, her gözeneğinize iğne batırıyorlar gibi hissedersiniz. Fakat bu size acı vermez, siz acıyor zannedersiniz ancak acı vermez. Tatlı bir acıdır.

Ardından yırtılma hissiyle çıkış yaparsınız. Sanki bedeniniz bir uyku tulumu ve siz de bu tulumu yırtıp çıkıyor gibi hissedersiniz.

Çıkış sonrası tüy kadar hafif olduğunuzu ve yükseldiğinizi hissedersiniz.

Tüm sesler susmuş olur. Bir huzur ve mutluluk hissedersiniz. Nedeni merkezlenmedir.

Astral Seyahat Deneyimim:

as1

İlk önce güzelce soğuk bir duş aldım sonra bedenim kuruduktan sonra iç çamaşırım ile yatağıma sırt üstü bir pozisyonda uzandım benim denediğim telkin ip telkini idi şimdi uzandım önce iyice bir gerildim rahatladım gözlerim ağırlaşıyor uykum geliyor gibi cümleleri bir kaç kez tekrar ettikten sonra odaklandım alnımdan yukarıya doğru bir ip var ve ben buna tırmanıyorum tırmanıyorum kulaklarımda uğuldamalar ellerim ve ayaklarımın uyuştuğu ve kıpırdatmakta zorlandığımı göbek bölgemin iyice ısındığını ve sanki içimden birinin dışarıya zorlarcasına çıkmak istemesi gibi bedenim yukarı doğru kalkıyordu sanki içimden biri çıkacak ve gözlerimin döndüğünü ve içimden birinin neredeyse dışarı çıkacağı izlenimlerini yaşadım ama tam o an dikkatim dağıldı ve her şey yavaş yavaş normale dönmeye başladı  eğer dikkatim dağılmasaydı ve o ipe tırmana bilseydim astral seyahati belkide gerçekleştirmiş olacaktım lakin nasip olmadı.

Sorularınızı ve merak ettiklerinizi yorumlarda benimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Eğer içinizden deneyenler olursa yaşadıkları izlenimleri yorumlarda bizimle paylaşırsa çok sevinirim ve mutlu olurum belki aranızdan başaran bile çıkar.

NOT: Eğer olur da astral seyahate çıkmayı başarırsanız öldüğünüzü sanabilir ve tekrar bedeninize dönebilirsiniz bu konuda kendinizi iyi telkinleyin ve birde ilk kez yaparsanız ve başarırsanız bedeninizden uzaklara sakın gitmeyin ama bunu ilerletirseniz dünyanın her yerine gidebilirsiniz.

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir