Kapat
holografik ekran
Android 7 0

İleriki Zamanlarda Telefonlarda Görülecek 3 Teknoloji!

Bu özellikler telefonları bambaşka boyutlara taşıyacak hadi yakın gelecekte telefonlar nasıl bir değişime uğrayacak görelim.

1. Holografik Ekran

holografik ekran

Artık teknoloji öyle geliştiki RED Hydrogen One’larda göreceğimiz yep yeni bir teknoloji, holografik ekran devri başlıyor. Şuanda telefon hakkında pek bir  bilgiye sahip olmasak ta 1.195 dolardan başlayan fiyatlar ile holografik görüntü sunabilecek telefonlara sahip olabiliriz.

2. Razor Sharp

razorsharp

Razor, oyun konsolları ile cep telefonlarını birleştirmeyi hedefliyor. Yeni bir Telefonu hayatımıza sokmak isteyen firma, Nexbit gibi firmaları satın aldıktan sonra, Nintendo Switch vb. oyun konsolları ile telefonları birleştirmek istiyor.

3. Katlanabilir telefon

katlanabilirtelefon

Evet ya yanlış duymadınız katlanabilir telefonlar belkide sizin için hala hayal olabilir, ancak gerek Lenovo gerekse de Samsung, bu teknoloji için çalışmalarını tüm hızla sürdürmekte. Katlanabilir OLED ekranlar ise şuan tamamiyle gerçek ve çok yakında seri üretime geçecek bir teknoloji olarak gözüküyor.

Sorularınızı ve düşüncelerinizi yorum yaparak belirtirseniz beni mutlu edersiniz okuduğunuz için teşekkürler.

Makalemi beğendiyseniz paylaşırsanız mutlu olurum.

Kaynak: webtekno.com

 

Okumak İstermisin:   Atatürk Büstlü Ve Türk Bayraklı Mr.Robot'un Sezon 3 Fragmanı

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir