Kapat
androidbildirimleri
Android 36 0

Android Cihazlarda Gün İçindeki Eski Bildirimleri Görme

Merhaba android cihazlarda gün içinde birçok uygulamadan bildirimler alırız ve bazen bu bildirimleri yanlışlıkla temizleyebiliriz Facebook ve diğer sosyal medya uygulamalarının ayrı bir paneli olduğu için onlarda sıkıntı yaşamayız fakat bu özellik tüm uygulamalarda olmadığı için bildirimleri kaybetmemiz olası bir durum haline gelir bende bu makalemde sizlere Android Cihazlarda Gün İçindeki Eski Bildirimleri Görme’yi anlatacağım.

androidbildirimleri

Android cihazlarda genel olarak çoğu kişinin bilmediği bir özellik olan uygulamalardan gelen günlük bildirimleri tutan ve o gün içerisinde görebilmemizi saylayan bir özellik mevcuttur.

Öncelikle uygulamalar bölümüne tıklayarak üst tarafta bulunan Widget Bölümüne geçiniz oradan ayarlar kısayolunu uzunca basarak ekrana ekleyin.

Ekledikten sonra ulaşmak istediğiniz ayarların listesi otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. Buradan bildirim günlüğünü seçin.

Ve işlem tamamdır ekranınıza bildirim günlüğü olarak kaydedilecektir bu kısayolu kullanarak geçmiş bildirimlerin bulunduğu günlüğü inceleyebilirsiniz. Bildirimleri hangi uygulamadan ve hangi saatte aldığınız gösteriliyor lakin bu kısayol ile bildirimlerin sadece bir kısmını görebilirsiniz ve daha önceki günlerde gelen bildirimleri görmeniz ne yazık ki mümkün değil.

 

Okumak İstermisin:   ROOT Rehberi

Halil Beycan {Halil Beycan}

İnternet dünyası ile haşır neşir olan VB.NET programla dilinde kendini sürekli geliştiren araştıran öğrenmeyi seven ve öğrendiklerini sizlerle bloğunda paylaşan sizlerden biri olan bir blog yazarı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir